از تهران تا شهریار چند ساعت راه است؟

از تهران تا شهریار چند ساعت راه است؟ شهریار یکی از ییلاق‌های نزدیک تهران است که اغلب در روزهای آخری هفته مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد. در این مقاله از سرچینجا قصد داریم مسافت اهران تا شهریار را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعاتی را درباره‌ی آن در اختیارتان قرار دهیم.

چطور با ماشین شخصی از تهران به شهریار بریم؟

شاید بتوان گفت یکی از ساده‌ترین و بی درد سرترین راه ها برای سفر از تهران به شهریار، استفاده از خودرو شخصی است. برای این کار شما بایستی فاصله حدودا 35 کیلومتری را رانندگی کنید. توجه داشته باشید که زمان رسیدن از تهران به شهریار با ماشین شخصی به عوامل مختلفی مانند روز تردد، وضعیت ترافیک و… بستگی دارد.

فاصله تهران تا شهریار با اتوبوس

  • مسافت:۳۵ کیلومتر
  • مدت زمان: معمولاً بین ۱ تا ۱٫۵ ساعت

در صورت تمایل به استفاده از حمل و نقل عمومی، اتوبوس از تهران به شهریار هر روز رفت و آمد میکنند. فاصله تهران تا شهریار با اتوبوس نیز حدوداً ۳۵ کیلومتر است، اما زمان سفر بستگی به ترافیک دارد. برای سفر با اتوبوس، معمولاً بین ۱ تا ۱٫۵ ساعت زمان نیاز است.

فاصله تهران تا شهریار با مترو

برای طی کردن فاصله تهران تا شهریار با مترو می توانید سوار خط مترو خط تجریش – کهریزک شوید و در ایستگاه شاهد از مترو پیاده شوید و سوار مترو هشت  شده و در ایستگاه فرودگاه امام خمینی از مترو پیاده شوید. بعد از اینکه از مترو شهریار تا تهران که پیاده شدید، می توانید با تاکسی به شهریار بروید.

رفتن از تهران به شهریار با تاکسی های خطی

استفاده از مسافرکش های شخصی (تاکسی های خطی) بهترین گزینه برای افرادی است که ماشین شخصی نداشته و تمایل دارند تا سریع تر و راحت تر به شهریار سفر کنند. ماشین های شخصی زیادی در میدان آزادی و در کنار اتوبوس های شهریار تردد می کنند و شما می توانید با پرداخت هزینه به راننده با اتومبیل شخصی به شهریار بروید.

توجه داشته باشید که سفر با مسافر کش ها باعث می شود تا در زمان کوتاه تری به شهریار برسید. اما هزینه های آن ها بیشتر از اتوبوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا