19 مدل لباس برای افراد لاغر و قد بلند

بهترین مدل لباس برای افراد لاغر و قد بلند کدام است؟ یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای اینکه بتوانید استایل خود را پیدا کنید، در نظر گرفتن اندام است. هر مدل اندامی، لباس‌های و استایل‌های مخصوص به خود را دارد که بهتر است آنها را بشناسید تا همیشه خوشتیپ و مرتب باشید. در این مقاله از سرچینجا قصد داریم به معرفی 19 مدل لباس برای افراد لاغر و قد بلند بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

چه مدل لباسی برای اندام لاغر و قد بلند مناسبه؟

شناخت استایل لباس برای اندام‌ های مختلف کمک می‌کند تا بهترین لباس‌ها و سبک‌ های مطابق با فرم و اندام بدن خود را انتخاب کنید. همچنین، انتخاب استایل مناسب بر افزایش اعتماد به نفس شما و ایجاد تعادل و هماهنگی بین نوع لباس پوشیدن و اندام شما تاثیر چشمگیری دارد که به این طریق می‌توانید ظاهر خود را بهبود ببخشید و در هر موقعیتی جذاب ظاهر شوید.

لباس های روشن

لباس های روشن افراد لاغر را چاق تر نشان می‌دهند و بالعکس لباس های تیره مانند مشکی افراد چاق را لاغر نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید پر تر از حد معمول نشان داده شوید بهتر است از رنگ های سبز، آبی، سفید و در کل از رنگ های جیغ و تند استفاده کنید. استفاده از الگوها و طرح‌های زیبا و شاد باعث جلب توجه می‌شود و شکل بدن را مخفی می‌کند. پس اگر اندامی لاغر دارید حتما از ترکیبات رنگی جذاب و پرانرژی نیز استفاده کنید.

لباس های فری سایز برای افراد لاغر اندام

لباس مناسب برای افراد لاغر و قد بلند باید به گونه ای باشد که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. اگر به عنوان فردی لاغر اندام لباس بسیار جذب بپوشید بدون شک لاغر بودن شما بیشتر به چشم می‌آید.

سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که کمی آزاد و راحت باشند. درواقع لباس های فری سایز برای افراد لاغر اندام گزینه خوبی هستند که به آن‌ها امکان می‌دهد راحتی، استایل و انعطاف پذیری را در هنگام پوشیدن لباس حس کنند.

لباس های یقه گرد برای افراد لاغر

لباس های با یقه گرد مانند یقه اسکی، بهترین گزینه برای افراد لاغر اندام است و باعث می‌شود تا خیلی لاغر نشان داده نشوند. سعی کنید از لباس های یقه گردی استفاده کنید که گردن و شانه را می‌پوشاند.

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا