چجوری برای خاموش شدن گوشی شیائومی رمز بگذاریم؟

چجوری برای خاموش شدن گوشی شیائومی رمز بگذاریم؟ یکی از مزیت‌های گوشی‌های شیائومی امنیت بالای آنها است. شما می توانید برای خاموش و روشن شدن گوشیِ خود رمز امنیتی تعیین کنید تا دیگران به این گزینه‌ها دسترسی نداشته باشند. برای تنظیم رمز، با این مقاله از سرچینجا همراه باشید.

چجوری برای خاموش شدن گوشی شیائومی رمز بگذاریم؟

برای گذاشتن رمز عبور برای خاموش‌شدن گوشی شیائومی، می‌توانید از ویژگی امنیتی Protection against power off که در MIUI وجود دارد، استفاده کنید. این ویژگی در گوشی‌های شیائومی با رابط کاربری MIUI 12 به بالا موجود است.

مراحل تنظیم رمز عبور برای خاموش‌شدن گوشی شیائومی

منوی فارسی:

  1. باز کردن تنظیمات:

برنامه تنظیمات (Settings) را باز کنید.

  1. رفتن به امنیت:

گزینه رمز و امنیت (Passwords & security) را انتخاب کنید.

  1. فعال‌کردن محافظت در برابر خاموشی:

وارد بخش حفاظت از خاموش‌شدن (Protection against power off) شوید.

گزینه حفاظت از خاموش‌شدن را فعال کنید.

  1. تنظیم رمز عبور:

اگر هنوز رمز عبور، الگو یا اثر انگشت برای گوشی خود تنظیم نکرده‌اید، سیستم از شما می‌خواهد یک رمز عبور جدید تنظیم کنید.

رمز عبور خود را وارد کرده و تأیید کنید.

نکات مهم:

پیش‌نیازها:

برای استفاده از این ویژگی، باید حتماً یک رمز عبور، الگو یا اثر انگشت برای گوشی خود، تنظیم کرده باشید.

نسخه MIUI گوشی شما باید 12 به بالا باشد.

بررسی به‌روزرسانی‌ها:

اگر گزینه حفاظت از خاموش‌شدن را در تنظیمات پیدا نمی‌کنید، ممکن است نیاز به به‌روزرسانی سیستم‌عامل گوشی خود داشته باشید. برای بررسی به‌روزرسانی‌ها، به مسیر تنظیمات > درباره تلفن > به‌روزرسانی سیستم (Settings > About phone > System update) بروید و مطمئن شوید که گوشی شما به آخرین نسخه MIUI به‌روزرسانی شده است.

با فعال‌کردن این ویژگی، هر بار که بخواهید گوشی خود را خاموش کنید، سیستم از شما می‌خواهد رمز عبور، الگو یا اثر انگشت خود را وارد کنید. این کار باعث افزایش امنیت گوشی شما می‌شود و از خاموش‌شدن ناخواسته گوشی جلوگیری می‌کند.

گزینه های دیگر برای خاموش شدن گوشی شیائومی با رمز

چجوری برای خاموش شدن گوشی شیائومی رمز بگذاریم؟ همانطور که در ابتدای مقاله نشان داده شد ، این عملکرد یکی از ویژگی های جدیدی است که دستگاه های تلفن همراه شیائومی خواهند داشت ، اما همچنین هنگامی که این عملکرد در بازار راه اندازی شد ، به آنها اضافه شد. ویژگی های جدید برای عملکرد بهتر و پیکربندی دستگاه ، اینها عبارتند از:

  • مدیریت کلیپ بورد: این عملکرد به شما امکان می دهد اطلاعات ذخیره شده در کلیپ بورد را به سرعت در هر برنامه ای که پیکربندی کرده اید به اشتراک بگذارید و همچنین با رایانه خود همگام سازی کنید.
  • قاب عکس رومیزی: با این عملکرد کاربر دستگاه های تلفن همراه شیائومی قادر به انتخاب فریم هایی است که روی عکس ها و تصاویر قرار می گیرد ، همچنین می توانند تصاویری را که انتخاب می کنند تغییر دهند.
  • انتقال متقابل تلفن همراه: این عملکرد زمانی بسیار کاربردی است که نیاز به انتقال اطلاعات متقابل باشد ، این شامل همه برنامه های پیکربندی شده روی دستگاه و اطلاعات ذخیره شده روی آن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا