تعبیر روزهای هفته در خواب از نظر قرآن و معبران معروف

تعبیر روزهای هفته در خواب از نظر قرآن و معبران معروف چیست؟ از نظر معبران و عالمانِ تعبیر خواب، اغلب رویاها معنی دار هستند و نشانه‌ای را در پی دارند. در این مطلب از سرچینجا به تعبیر روزهای هفته در خواب پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

تعبیر خواب قرآنی بر اساس روزهای هفته

با توجه به دستور شما، برای تعبیر خواب بر اساس روزهای هفته، بهتر است ابتدا بطرف قرآن متناسب با هر روز بخوانیم و سپس با توجه به مضمون آن تعبیری برای نوع خواب ارائه دهیم.
یکی از آیات قرآن مرتبط با روزهای هفته آیه ۶ سوره طه است که می‌فرماید:
“خَلْقَكُمْ فَيْهِ صَرِيخُونَ”
این آیه درباره خلقت انسان از خاک و ارزش و جاودانگی انسان در پروردگار است.
حسب روایات اسلامی نیز هر یک از روزهای هفته متناسب با ویژگی‌های خاصی از خلقت و خواص انسان می‌باشد. بنابراین، به عنوان تعبیرگر خواب اسلامی، می‌توانم بگویم که اگر در روزی که آیه فوق بر قرار است خواب ببینید، این ممکن است نشانه معنویت، تواضع، حق شناسی و پرهیزگاری شما باشد. در واقع خواب شما می‌تواند الهامی برای پیروزی در مسیر دنیوی و اخروی باشد و به شما یادآوری کند که زندگی‌تان باید بر پایه ارزش‌های اسلامی و قرآنی باشد.

تعبیر خواب روز شنبه از نظر محمد ابن سیرین

محمد ابن سیرین می‌فرمایند که دیدن شنبه در خواب به نیرنگ، دورویی و ریاکاری اشاره دارد.

ایشان معتقدند که روز شنبه در خواب به مفاهیمی مانند حیله‌گری، فریبکاری یا تقلب در زندگی شخصی و واقعی آن فرد اشاره دارد، فرد بیننده خواب باید به خداوند توکل کند و از مسائل منفی و ناراحت کننده مانند شر و فریب دوری کند.

این خواب ممکن است بیانگر این باشد که بیننده خواب برخی از خصوصیات یهودیان را در وجودش دارد یا به آنها تمایل داشته و آنها را دوست دارد، دیدن روز شنبه در خواب می‌تواند به یک مکث یا درنگ در زندگی بیننده خواب اشاره کند، این خواب به بیننده خواب تذکر می‌دهد که به زودی در معرض تقلب، فریب یا نیرنگ قرار می‌گیرد و باید حواسش را جمع کند که در دام نیفتد و گرفتار نشود.

چنانچه بیننده خواب در عالم خواب و رویا شخصی را مشاهده کند در حالی که با او سخن می‌گوید و به او تذکر می‌دهد که امروز روز شنبه است، این خواب نشان دهنده این است که بیننده خواب با نوعی تاخیر یا اختلال مواجه خواهد شد، البته این خواب می‌تواند به موانع و مشکلاتی اشاره کند که در مسیر رسیدن به هدف شخص خواب بیننده قرار خواهند گرفت، به یقین دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات و برطرف کردن آنها نیازمند وقت و انرژی زیادی است، همچنین این خواب می‌تواند به دختر مجردی اشاره کند که عروسی‌اش عقب می‌افتد.

تعبیر خواب روز یکشنبه برای دختر مجرد

چنانچه دختری مجرد در خوابش مشاهده کند که روز یکشنبه است یعنی به زودی وارد رابطه عاطفی جدیدی خواهد شد و مسیر تازه‌ای را شروع خواهد کرد، در حالت کلی دیدن یکشنبه در خواب برای افراد مجرد، به رابطه عاطفی و شروع زندگی اشاره می‌کند.

تعبیر خواب روز دوشنبه برای خانم متاهل

چنانچه زن متاهل و شوهردار در خوابش مشاهده کند که روز دوشنبه است بیانگر این است که به زودی خبر خوبی می‌شنود و از شنیدن این خبر خوشحال خواهد شد.

تعبیر خواب روز سه شنبه از نظر محمد ابن سیرین

ایشان معتقدند که دیدن چنین خوابی نشان دهنده این است که بیننده خواب با مشکلات و سختی‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و در شرایط نامساعدی قرار دارد اما با این وجود برای رسیدن به خواسته‌هایش بسیار تلاش می‌کند.

روز سه شنبه در خواب نمادی از نگرانی‌ها و آشفتگی‌هایی است که ممکن است زندگی بیننده خواب را تحت تاثیر قرار دهند و آینده او را با مشکل و دردسر مواجه کنند.

تعبیر خواب روز چهارشنبه برای دختر مجرد

اگر دختر مجردی در خواب شخصی را مشاهده کند که به او می‌گوید امروز چهارشنبه است، بیانگر این است که او به اهداف خود دست پیدا می‌کند، این خواب بیشتر می‌خواهد به تمایل شدید آن دختر برای رسیدن به آن هدف اشاره کند.

دیدن چهارشنبه در خواب بیانگر این است که بیننده خواب ثبات و آرامش نسبی را در زندگی تجربه خواهد کرد.

تعبیر خواب روز پنجشنبه برای خانم متاهل از نظر محمد ابن سیرین

چنانچه زنی متاهل و شوهردار در خوابش مشاهده کند که روز پنجشنبه است، بیانگر این است که خبر خوبی به گوش او خواهد رسید، این خواب مانند یک مژده بوده می‌خواهد به بیننده خواب بگوید که به زودی باردار خواهد شد.

چنانچه کسی روز پنجشنبه را در خواب ببیند نشان دهنده این است که در روزهای آینده برکت و فراوانی وارد زندگی او و خانواده‌اش خواهد شد.

تعبیر خواب روز جمعه برای جوان مجرد

اگر جوان مجردی در خوابش مشاهده کند که قرار است در روز جمعه ازدواج کند، نشان دهنده این است که با دختر خوب و صالحی وصلت کرده و زندگی شاد و پربرکتی را آغاز خواهد کرد.

تعبیرگران خواب بر این باورند که اگر کسی در خوابش، مرگ و نابودی را مشاهده کند در حالی که روز جمعه است، باید بداند که خواب است برخلاف انتظار تعبیر خوب و نیکویی داشته و باید به آینده‌اش امیدوار باشد، اگر کسی که این خواب را مشاهده می‌کند مرد باشد نشان دهنده این است که سرانجام کارهایش خیر و خوبی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا