چجوری ریز مکالمات ایرانسل را به صورت غیر حضوری دریافت کنیم؟

چجوری ریز مکالمات ایرانسل را به صورت غیر حضوری دریافت کنیم؟ ایرانسل یکی از بهترین اپراتورهای ایران است که تقریبا همه‌ی مناطق را تحت پوشش قرار داده است. یکی از مزیت‌های سیمکارت ایرانسل، این است که شما می توانید به صورت غیر حضوری اقدام به دریافت ریز مکالمات خود کنید. با این مقاله از سرچینجا همراه باشید تا با نحوه‌ی انجام این کار آشنا شوید.

چجوری ریز مکالمات ایرانسل را به صورت غیر حضوری دریافت کنیم؟

اگر شما هم جزو مشترکینی هستید که قصد دارید بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه و وقت به ریز مکالمات خود دسترسی پیدا کنید می‌توانید از طریق مراجعه به اپلکیشین ایرانسل من یا وب‌ اپلیکیشن ایرانسل من اقدام کنید.

لازم به ذکر است که تفاوتی ندارد جزو مشترکین سیمکارت اعتباری ایرانسل باشید یا سیمکارت دائمی؛ این برنامه امکان دریافت ریز مکالمه‌ها را در هر دو صورت به شما می‌دهد.

سیمکارت‌های دائمی

اگر مشترک خط دائمی ایرانسل هستید، می‌توانید ریز کارکردهای خط خود تا ۶ دوره گذشته را از طریق وب‌اپلیکیشن و اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنید. اگر از نسخه وب‌اپلیکیشن استفاده می‌کنید لازم است در صفحه اصلی این برنامه وارد بخش «حساب من» شوید، سپس به بخش «تاریخچه» مراجعه کنید و در میان گزینه‌های موجود بخش «جزئیات کارکرد» را انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید بخش «مکالمه» را انتخاب کنید تا جزئیات و ریز مکالماتتان به شما نمایش داده شود.

اگر به‌جای نسخه وب‌اپلیکیشن از نسخه اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید هم کافی است در صفحه اصلی این برنامه به بخش «خدمات» بروید و در میان سرویس‌های مختلف «مشاهده ریز کارکرد» را انتخاب کنید تا در بخش «مکالمه» بتوانید ریز مکالمات خود را مشاهده کنید.

سیمکارت‌های اعتباری

سیمکارت‌های اعتباری با توجه به آنچه سایت ایرانسل در رابطه با روش‌های دریافت ریز مکالمه‌های سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور عنوان کرده است به شما این امکان را میدهد تا از طریق وب‌ اپلیکیشن یا اپلیکیشن ایرانسل من تا 3 ماه گذشته ریز کارکردها را در فاصله‌های زمانی 15 روزه از طریق این پلتفرم‌ها مشاهده کنید.

جهت انجام این کار اگر از نسخه وب‌ اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید لازم است در صفحه اصلی بخش «سایر» را انتخاب کنید، سپس گزینه «تاریخچه» را انتخاب کنید و بعد از آن بر روی بخش «دریافت ریز کارکرد» بزنید تا بتوانید لیست مکالمه‌های خود را مشاهده کنید.

اگر هم جزو کاربرانی هستید که از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید و قصد دارید مکالمات تلفنی تا 3 ماه گذشته در فاصله‌های زمانی 15 روزه را مشاهده و دریافت کنید لازم است در صفحه اصلی این اپ بخش «خدمات» را پیدا کنید و وارد آن شوید؛ سپس بر روی گزینه «مشاهده صورت‌ حساب» ضربه بزنید و ریز مکالماتتان در بازه زمانی مذکور را مشاهده کنید.

این امکان توسط اپراتور ایرانسل برایتان فراهم شده که در هر دو نسخه وب‌ اپلیکیشن و اپلیکیشن ایرانسل من 15 کارکرد اخیر در 2 روز گذشته سیمکارت‌های اعتباری را به شما نشان دهد.

جهت انجام این کار بعد از ورود به اپ یا وب‌ اپ ایرانسل من به بخش «سایر» و بعد از آن به بخش «تاریخچه» مراجعه کنید و با انتخاب بخش «جزئیات کارکرد 2 روز آخر» فهرست مکالمه‌های تلفنی دو روز گذشته خود را به راحتی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا