چجوری از واتساپ لاگ اوت کنیم؟ + اندورید و آیفون

چجوری از واتساپ لاگ اوت کنیم؟ واتساپ یکی از پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های غیر ایرانی است که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. گاهی ممکن است قصد داشته باشید که حساب کاربری خود را برای همیشه پاک کنید و از آن خارج شوید، برای این کار لازم است مراحلی را که در این مقاله از سرچینجا مطرح می کنیم را انجام دهید.

چجوری از واتساپ لاگ اوت کنیم؟

همانطور که اشاره شد واتس آپ امکانی برای بازگردانی گفتگو‌ها بدون بک آپ گرفتن را ندارد و شما مجبور هستید که حتما قبل از خارج شدن از واتس آپ و برای جلوگیری از پاک شدن گفتگوهای خود بک آپ تهیه کنید. در تهیه کردن بک آپ از چت های واتس آپ نیز باید دقت کنید که این فایل را در جایی مطمئن قرار دهید که امکان مشاهده توسط سایرین و از دست رفتن آن وجود نداشته باشد. در حال حاضر بیش از یک سالی می‌شود که خود واتس اپ امکان بک آپ گیری در گوگل درایو را فراهم کرده است که بهترین انتخاب است.

 لاگ اوت واتس اپ اندروید

لاگ اوت واتساپ در دستگاه‌های اندرویدی با آیفون کمی متفاوت است، به این صورت که بدون حذف نصب نرام‌افزار می‌توانید از واتساپ خارج شوید. در اینجا نیز حتما ابتدا از چت‌ها بکاپ بگیرید.

 1. Settings یا همان تنظیمات گوشی که به شکل چرخ دنده طوسی است را بزنید و در صفحه بعدی Apps را انتخاب کنید.
 2. از فهرست برنامه‌ها WhatsApp را انتخاب کنید.
 3. حالا وارد گزینه Storage شوید.
 4. بر روی گزینه Clear Data ضربه بزنید. اگر پیامی با این مضمون که «آیا می‌خواهید تمام تنظیمات و فایل‌های خود را پاک کنید؟» دریافت کردید، OK را بزنید.
 5. حالا واتساپ خود را باز کنید. سپس با پیام Sign in یا ورود به برنامه مواجه می‌شوید که این نشان می‌دهد شما از واتساپ خارج شده‌اید.

نحوه خروج از واتس اپ در آیفون

برای خروج از واتس اپ در iOS، اساساً باید برنامه را از دستگاه خود حذف کنید. اگر قبلاً از اطلاعات برنامه خود نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید، قبل از ادامه، دستورالعمل های انتهای این مقاله را دنبال کنید.

 • به تنظیمات iOS خود بروید.
 • General را انتخاب کنید.
 • iPhone Storage را انتخاب کنید.
 • به پایین بروید و WhatsApp را انتخاب کنید.
 • حذف برنامه را انتخاب کنید.
 • با انتخاب مجدد Delete App تأیید کنید که می خواهید برنامه را حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا