چجوری تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل دائمی را لغو کنیم؟

چجوری تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل دائمی را لغو کنیم؟ تمدید خودکار بسته اینترنتی یکی از ویژگی‌های سیم کارت ایرانسل است که در این مقاله از سرچینجا نحوه‌ی فعال و لغو کردن آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

چجوری تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل دائمی را لغو کنیم؟

به‌طور‌کلی، چهار روش مختلف برای لغو تمدید خودکار اینترنت در سیم‌کارت‌های ایرانسل وجود دارد که در‌ادامه به‌تفکیک به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

استفاده از کد دستوری USSD

در این روش، می‌توانید از کد دستوری‌ای استفاده کنید که ایرانسل برای لغو تمدید خودکار بسته‌‌های اینترنتی‌اش قرار داده است. پس از وارد‌کردن کد دستوری #۹*۵*۵۵۵* می‌توانید فهرست بسته‌های فعال اینترنت خود را نگاه و به‌کمک آن تمدید خودکار بسته‌های اینترنت خود را لغو کنید.

استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

اگر به خاطر سپردن کدهای دستوری ایرانسل برای شما دشوار است و البته ترجیح می‌دهید کارهای حساب خود را از طریق اپلیکیشن انجام دهید، اپلیکیشن ایرانسل من بهترین گزینه است. با نصب اپلیکیشن ایرانسل من علاوه بر خدمات متنوع، می‌توانید وارد بخش اینترنت‌های فعال خود شوید و تمدید خودکار اینترنت را از طریق این اپلیکیشن فعال یا غیرفعال کنید.

تماس با پشتیبانی ایرانسل

اگر هر دو گزینه‌ی گفته‌شده برایتان ممکن نبود، می‌توانید با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید و از آن‌ها درخواست کنید تا تمدید خودکار اینترنت را برایتان غیرفعال کنند. این روش کمی طولانی‌تر از دیگر روش‌ها است؛ اما این گزینه را هر کاربری به‌راحتی می‌تواند انجام دهد. تنها کافی است که با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید تا به‌راحتی بتوانید مشکل خود را با پشتیبانی ایرانسل در میان بگذارید و متخصصان این شرکت به‌سرعت این مشکل را برطرف خواهند کرد.

ازآن‌جاکه برای تمدید اپراتور از شارژ موجود در سیم‌کارت استفاده می‌کند، راحت‌ترین راه برای قطع‌کردن تمدید خودکار اینترنت، شارژ‌نکردن به میزان موردنیاز است. این یعنی اگر به‌اندازه‌ی هزینه ‌یبسته‌ی اینترنتی که پیش‌تر خریده‌اید، مجدد سیم‌کارت خود را شارژ نکنید، تمدید اینترنت به‌همین‌سادگی لغو می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا