از تهران تا صفادشت چند ساعت راه است؟

از تهران تا صفادشت چند ساعت راه است؟ صفادشت یکی از بخش‌های شهرستان ملارد در استان تهران است که با خودرو شخصی، اتوبوس، مترو و تاکسی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در این مقاله از سرچینجا مسافت تهران تا صفادشت را با انواع وسایل حمل و نقل مورد بررسی قرار داده‌ایم.

چطور با خودروشخصی از تهران به صفادشت بریم؟

اگر می خواهید از تهران به صفادشت سفر کنید، بهترین کار استفاده از خودروشخصی است. شما می توانید از مسرهای مختلفی رانندگی کرده و از تهران خود را به صفا دشت برسانید. خودروشخصی نسبت به هر روش حمل و نقل دیگری راحت تر و بهتر بوده و باعث می شود تا شخص انعطاف پذیری بیشتری در برنامه سفر خود داشته باشد.

به این صورت که در هر زمان که بخواهد و به هر تعداد که لازم باشد در مسیر توقف کند. البته فاصله تهران تا صفا دشت کم بوده (حدودا 50 کیلومتر) و شما با یک الی یک ساعت و نیم رانندگی می توانید به این شهر برسید.

چطور با اتوبوس از تهران به صفادشت بریم؟

استفاده از اتوبوس ها مزایای بسیار زیادی همچون امنیت سفر، هزینه کم، امکان استراحت در طول سفر و… را برای مسافران به همراه دارند. به همین دلیل نیز بسیاری از افراد تمایل دارند تا سفر خود را با اتوبوس انجام دهند. برای این کار تنها کافی است که به پایانه آزادی(ترمینال غرب) مراجعه کنید.

شما می توانید بلیط سفر خود را به دو صورت حضوری یا اینترنتی تهیه کنید. همه روزه تعداد زیادی اتوبوس از تهران به صفا درشت حرکت می کنند از این رو می توانید برنامه زمانی این سفر ها را دانسته و بهترین تایم را برای سفر خود با اتوبوس انتخاب کنید.

چطور با مترو از تهران به صفادشت بریم؟

در حال حاضر برای صفادشت ایستگاه مترو وجود ندارد و از طریق مترو نمیتوان به این شهر رفت. اما اقدامات لازم برای راه‌اندازی متروی آن در غرب تهران کلید خورده که در آینده شاهد افتتاح آن خواهیم بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا