مدل مو عروس برای صورت کشیده و لاغر

مدل مو عروس برای صورت کشیده و لاغر باید به درستی انتخاب شود تا معایب چهره را پوشش دهد. مدل شینیون عروس، تاثیر زیادی در جلوه و زیبایی میکاپ او دارد، بنابراین هماهنگی آن با فرم صورت بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله از سرچینجا، قصد داریم بیش از 20 مدل مو عروس برای صورت کشیده و لاغر را بررسی کنیم تا بتوانید بهترین مدل را برای روز عروسیِ خود انتخاب کنید.

مدل مو عروس برای صورت کشیده و لاغر

blank blank blank

مدل مو برای صورت کشیده برای عروس

blank blank blank

مدل مو برای صورت لاغر و استخوانی زنانه

blank blank blank

مدل شینیون عروس برای صورت کشیده و لاغر

blank blank blank

بهترین شینیون مو برای صورت بیضی

blank blank

blank blank

انتخاب بهترین شینیون عروس بر اساس فرم صورت

به صورت کلی فرم صورت به 4 دسته گرد، بیضی، مستطیلی و مثلثی تقسیم می شود. هر کدام از این اشکال شینیون مو خاص خود را دارند که در ادامه به توضیح درباره‌ی آنها می پردازیم.

1- بهترین شینیون عروس برای صورت بیضی

اگر صورت را از بالا به پایین به سه بخش تقسیم کنیم، تمام بخش‌ها به یک اندازه خواهند بود. در این نوع چهره ها چانه زاویه دار نیست و استخوان فک یا گونه به وضوح دیده نمی شوند. اجزای صورت به طور یکنواخت در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. بهترین شینیون عروس برای صورت بیضی انواع مدل های باز و بسته می باشند. البته توصیه می شود شینیون را باز یا شل انجام دهید تا صورت کشیده تر دیده نشود.

2- بهترین شینیون عروس برای صورت مستطیلی

در این نوع چهره فک و شقیقه زاویه دار بوده و گونه‌ها برجسته نیستند. صورت مستطیلی از دور استخوانی به نظر می رسد البته زاویه دار بودن فک خود یک نکته مثبت برای این دسته از افراد است. برای انتخاب شینیون و میکاپ مناسب این نوع صورت‌ها باید مدل‌هایی را در نظر بگیرید که صورت را پر و حجیم نشان دهند. بهترین شینیون عروس برای فرم صورت مستطیلی شینیون های باز و رها کردن مقداری از موها در کنار چانه و دو طرف سر می باشند.

3- بهترین شینیون عروس برای صورت مثلثی

به صورت های مثلثی قلبی نیز می گویند. در این فرم صورت شقیقه و استخوان پیشانی بیشتر دیده می شوند و گونه‌ها نیز پهن و بر آمده می باشند. نوع دیگر صورت مثلثی به گونه ای است که استخوان فک و چانه پهن تر از گونه‌ها می باشند. بهترین مدل شینیون مو عروس برای این فرم صورت، شینیون های باز یا مدل‌هایی در بالای سر به صورت بافت درشت می باشند.

4- بهترین شینیون عروس برای صورت گرد

اگر طول و عرض صورت با هم برابر باشند و برجستگی استخوان‌ها نیز یکنواخت به نظر برسند، فرم صورت گرد می باشد. برای انتخاب شینیون مو این فرم صورت بهتر است از مدل‌هایی استفاده شود که صورت را کشیده و لاغر نشان دهند. برای صورت های گرد می توان از شینیون های بالای سر استفاده کرد که چهره کشیده تر به نظر برسد.

کلام آخر

شینیون مو یکی از کار هایی است که در آرایشگاه عروس انجام می شود. شینیون مو انواع و اقسام مختلفی دارد که هر کدام برای برخی از خانم ها یا عروس خانم ها مناسب می باشند. علت این امر تفاوت فرم صورت هر فرد با دیگری است. بهتر است قبل از انتخاب مدل شینیون با فرم صورت خود آشنایی داشته باشید و سپس بر اساس آن بهترین نوع شینیون را انتخاب کنید. در این مقاله سعی کردیم به معرفی بهترین شینیون عروس بر اساس فرم صورت بپردازیم تا شما بتوانید با آگاهی بیشتری از این تکنیک آرایشی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا