کادو تولد برای اذیت کردن چی بخریم؟ +11 کادو بامزه

کادو تولد برای اذیت کردن چی بخریم؟ یکی از لذت‌های رفاقت و صمیمیت، اذیت‌ها و شوخی‌های دوستانه است. یک هدیه‌ی بامزه می تواند یک خاطره‌ی خنده‌دار و به یاد ماندنی برای شما بسازد. در این مقاله از سرچینجا قصد داریم چند مورد از بهترین کادو تولد‌های بامزه را بهش شما معرفی کنیم.

کادو تولد برای اذیت کردن چی بخریم؟

رفاقت های عمیق و پایدار به این راحتی ها خراب نمی شوند. حتی اگر قرار باشد تولد دوست تان یک تفنگ آبپاش به او هدیه بدهید و حسابی بساط خنده و شوخی را برپا کنید! یکی از کارهای جالبی که دوست های صمیمی در روز تولد یکدیگر انجام می دهند هدیه دادن کادو تولد شوخی است. کادوهایی که اصلا توقعش را نمی رود که در این روز مهم هدیه داده شوند. البته این کادو در اغلب مواقع کادو تولد اصلی نیست و صرفا یک هدیه برای سر به سر گذاشتن است.  اگر پایه ای که این هدایا را با هم بررسی کنید در ادامه همراه ما باشید.

ماگ کاسه دستشویی

اگر تصور نوشیندن قهوه یا چای صبحگاهی (که قهوه ای رنگ باشد) در ماگ کاسه دستشویی باعث خنده تان می شود پس این ماگ را بخرید. کاسه توالتی که نوشیدن، نوشیدنی های قهوه ای در آن لذتبخش تر می شود البته اگر اهل خنده باشید!

blank

یک جفت اسلیپر با طرح پوپ

حتما شما هم استیکر پوپ را دیده اید. استیکری که اغلب دوستان صمیمی جهت شوخی برای یکدیگر در فضای مجازی می فرستند. اسلیپرهای طرح پوپ این روزها بسیار ترند شده اند. این اسلیپرها برخلاف ظاهر نه چندان خوشایندشان بسیار نرم و راحت هستند و جنس آن ها از مخمل و خز است. اگر میخ واهید کمی با دوست تان شوخی کنید و سر به سرش بگذارید و در عین حال یک هدیه کاربردی به او بدهید، می توانید یک جفت اسلیپر طرح پوپ و یا یک بالش طرح پوپ برای او خریداری کنید.

موش و گربه

من به شخصه تا به حال کسی را ندیده ام که با دیدن این موش و گربه بامزه ذوق نکند. اگر در یک رابطه عاشقانه هستید و دنبال هدیه بامزه هستید این ست رومیز را از دست ندهید.

لباس زیر اورژانسی

اگر کسی را میشناسید که مدام عرق سوز می شود یا درست بهداشت لباس زیرش را رعایت نمی کند با این هدیه زده اید به خال! این لباس های زیر اورژانسی در بسته های مناسب و جاگیر در جیب و کیف شما عرضه می شوند.

تیشرت با جمله های خنده دار

از دیگر هدایایی که می توان در دسته بندی کادو تولد بامزه قرار دارد، تیشرت هایی است که روی آن ها نوشته های خنده دار چاپ شده است. به عنوان مثال نوشته ای مانند “زیباترین لبخندها برای خرداد ماهی هاست اما تو یکی لطفا نخند!” یا “تو مثل خورشید زندگی من هستی، اما فقط باید از دور نگاهت کرد!” جملاتی از این دست می تواند برای چند لحظه هم که شده خنده روی لبان صاحب تولدت بیاورد و به عنوان یک هدیه بامزه از طرف زفیق صمیمی ماندگار شود.

blank

دستمال توالت با طرحی از عکس کسی که دوست تان از او متنفر است!

اگر می خواهید در دادن کادو تولد بامزه حسابی شورش را در بیاورید و دوست تان را به خنده بیاورید، البته به شرطی که با دوست تان صمیمی هستید، می توانید یک عدد دستمال توالت با طرحی از عکس فردی به دوستتان بدهید که او حسابی از آن فرد متنفر است. این هدیه در عین حال که خنده دار است کمی هم باعث عصبانیت می شود و حرص دوست تان را در می آورد اما در عین حال بسیار خنده دار است.

دفترچه فحش و ناسزا مناسبتی

اگر خیلی صمیمی هستید می توانید یک دفترچه فحش و ناسزا های مناسبتی هدیه دهید. در این دفترچه که باید خودتان زحمتش را بکشید متناسب با ایام مختلف باید فحش های زیبا و درخوری را آماده کنید تا بتوان از آنها در زمان های مناسب استفاده کرد. مثلا در هنگام رانندگی یک سری فحش ها بیشتر لازم هستند یک سری فحش ها برای محل کار عالی هستند و …

سوسک پلاستیکی

هر چند که اصلا شوخی خوبی نیست اما اگر می خواهید کمی هیجان داستان را زیاد کنید می توانید یک سوسک پلاستیکی درون جعبه کادو قرار دهید که به محض باز شدن درب جعبه کادو از آن بیرون می پرد. این هدیه ممکن است باعث ترسیدن و جیغ زدن دوستتان شود که طبیعی است اما یادتان نرود که از این صحنه حتما یک فیلم تهیه کنید تا هر از گاهی با یادآوری آن بساط خنده تان جور شود.

شورت واقعیت مجازی

این شورت های واقعیت مجازی که البته ما به شوخی آن را واقعیت مجازی می نامیم ( در صورتی که واقعا حقیقی هستند) برای فریبا کردن دوستان شما هستند! بنابراین اگر از نداشتن دوستان فریبا رنج می برید با این هدیه هم با آنها شوخی کنید هم آنهار فریبا کنید.

ماسک ریش اسکی

اگر دوست دارید که در زمستان هم گرم بمانید هم خوشجل شوید و هم شبیه میرغضب باشید، توصیه ما ماسک ریش اسکی است. این ریش که برای اسکی بر روی برف (و نه اسکی بر روی چیزهای دیگر) بیشتر کاربرد گرم و نرم است! پس بخرید…

blank

هدیه ای که از آن متنفر است

اگر دوست تان از آشپزی متنفر است هدیه ای به او بدهید که مرتبط با آشپزی است. می دانیم که این شیوه از هدیه دادن کمی حرص در بیاور است اما ماجرا از این قرار است که شما دقیقا همین هدف را دنبال می کنید و قصدتان در آوردن حرص دوست تان می باشد.

کلام آخر

کادو تولد بامزه به قصد خنداندن دوستان به آن ها داده می شود. این نوع هدیه ها هیچ گاه به عنوان هدیه اصلی داده نمی شوند و در کنار آن ها باید حتما یک هدیه مناسب برای تولد دوست تان خریده باشید. هدف از دادن کادو تولد بامزه این است که چند دقیقه ای را در کنار هم بخندید، شوخی کنید و خاطره سازی کنید. این نوع هدیه ها را باید حتما به دوستان صمیمی و البته با جنبه خود بدهید چرا که در بسیاری از مواقع ممکن است کادو تولد بامزه باعث سوتفاهم و ناراحتی شود. توصیه می شود که برای خرید نوع کادو تولد بامزه به میزان جنبه دوست تان و میزان صمیمیت تان با او توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا