29 مدل بستن روسری دخترانه با حجاب زیر چادر

انواع مدل بستن روسری دخترانه با حجاب زیر چادر، استایل شما را شیک‌تر و زیباتر می کند. به همین منظور، در این مقاله از سرچینجا بیش از 29 مدل بستن روسری دخترانه با حجاب زیر چادر را برایتان قرار داده‌ایم تا با آنها استایلی خاص داشته باشید.

انواع سرپوش مناسب زیر چادر

خانم های چادری نیز مانند سایر بانوان که چادر به سر نمی کنند و انتخاب آن ها به عنوان پوشش خارج از منزل مانتو، پالتو . … است؛ در انتخاب شال و روسری تنوع گسترده ای را پیش روی خود دارند. البته لازم به ذکر است که پوشیدن برخی از مدل ها نه تنها مناسب زیر چادر نمی باشد؛ بلکه ماهیت و مفهوم حجاب را نیز تغییر می دهد. به عنوان مثال امروزه مدل هایی از روسری قواره کوچک به نام مینی اسکارف در میان بانوان محبوبیت یافته است که به هیچ عنوان برای خانم محجبه چادری مناسب نمی باشد. زیرا با پوشش چادر هیچ سنخیتی ندارد.

مینی اسکارف ها روسری قواره کوچک در ابعاد حدودی 70 در 70 سانتی متر هستند که تنها بخشی سر را می پوشانند و گردن و … باز می ماند. در مقابل مدل های متنوعی از پوشش سر مناسب زیر چادر طراحی و تولید می گردد که در ادامه به معرفی هریک می پردازیم:

استفاده از روسری زیر چادر

روسری ها اولین و بهترین انتخاب خانم های چادری برای پوشیدن زیر چادر می باشد. چرا که به دلیل حالت و شکل چهار گوشی که دارند؛ پوشش کاملی را ارائه می دهند و نحوه بستن روسری زیر چادر نیز بسیار ساده و راحت می باشد. به همین دلیل است که استفاده از روسری بیشترین کاربرد را در استایل چادری دارد.

روسری ها انواع مختلفی دارند که عبارت است از روسری قواره کوچک، روسری قواره متوسط، روسری قواره بزرگ و چارقد. استفاده از روسری قواره بزرگ زیر چادر بهترین گزینه به شمار می رود. اما استفاده از چارقد زیر چادر می تواند آزادی شما را محدود نماید؛ زیرا ابعاد بزرگی دارد که می تواند شما را کلافه کند.

 استفاده از شال در استایل چادری

شال بهترین و کاربردی ترین گزینه پس از روسری می باشد. استفاده از شال زیر چادر از آن جهت خوب است که می توان در قواره های پهن و بزرگ پوشش خوبی را به همراه داشته باشد. به گونه ای تمام بخش های گردن و سینه را به خوبی بپوشاند. از سوی دیگر به دلیل نحوه بستن شال زیر چادر که لازم است تا چند دور به دور گردن پیچیده شود؛ ممکن است برای همه خانم های چادری خوشایند نباشد. به ویژه در فصل گرما که می تواند باعث گرمای بیشتر نیز بشود.

مقنعه زیر چادر

یکی از کاربردی ترین و بهترین مدل های پوشش سر برای بانوان با حجاب مقنعه می باشد. پوشیدن مقنعه زیر چادر به چند دلیل بسیار عالی می باشد. اول اینکه نیازی به مرتب کردن و فیکس نمودن آن بر روی سر و زیر چادر نیست و به همان صورتی که مقنعه را سر کردید؛ به همان صورت تا ساعت ها بدون تغییر باقی می ماند. مورد بعدی آزاد بودن دور گردن می باشد که موجب می شود هوا در این ناحیه در گردش باشد و احساس گرمای کمتری وجود داشته باشد. مهم ترین دلیل برای استفاده خانم های چادری از مقنعه زیر چادر نیز مربوط به پوشش کامل سر و گردن می باشد که می توانید با خیال راحت بدون نگرانی به فعالیت های روزمره خود با چادر بپردازید.

مدل بستن شال با با حجاب ساده ایرانی

blank blank blank blank blank blank blank blank blank

مدل بستن شال با حجاب بدون گره

blank blank blank blank blank blank blank blank blank

مدل بستن روسری بزرگ با حجاب

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

مدل بستن روسری با حجاب مجلسی

blank blank blank blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا