از تهران تا پرند چند کیلومتر راه است؟

از تهران تا پرند چند کیلومتر راه است؟ پرند شهری تازه تأسیس در اطراف تهران است که به سرعت درحال گسترش و پیشرفت است. برای رفت و آمد به این شهر تازه تاسیس می توانید با ماشین شخصی، مترو و یا تاکسی بروید. در این مقاله از سرچینجا هر کدام از این مسیرها را بررسی کرده‌ایم و مدت زمانی که در مسیر هستید را نیز تخمین زده‌ایم.

چطوری با مترو از تهران بریم پرند؟

دسترسی به این ایستگاه کار چندان سختی نیست. اگر دسترسی به مترو دارید می‌توانید خط خود را به یکی از ایستگاه‌هایی که به خط یک متصل است تغییر داده و آنگاه به سمت پایانه کهریزک بروید. اما اگر دسترسی به مترو ندارید می‌توانید به آدرس زمینی این مترو مراجعه کنید که در بلوار باهنر، تقاطع بلوار علامه طباطبایی قرار گرفته است.

ایستگاه مترو پرند آخرین ایستگاه در خط اول متروی تهران است و شما می‌توانید برای دسترسی به آن یا از مترو استفاده کنید یا از طریق اتوبوس‌ها و تاکسی‌هایی اقدام کنید که به این ایستگاه منتهی می‌شوند. در ادامه تمامی این موارد را بررسی می‌کنیم.

چجوری از آزادی برم پرند؟

برای دسترسی به مترو پرند از این ایستگاه کافیست سوار قطارهایی شوید که به سمت پایانه شهید کلاهدوز می‌روند. در ایستگاه دروازه دولت خط خود را تغییر دهید و قطارهایی را سوار شوید که به سمت پایانه کهریزک می‌روند. سپس در ایستگاه شاهد خط خود را به سمت پایانه پرند تغییر دهید و مستقیم تا انتهای خط پیش بروید.

چجوری از پایانه جنوب برم پرند؟

در ایستگاه مترو پایانه جنوب سوار قطارهایی شوید که به سمت پایانه کهریزک می‌روند. پس از رسیدن به ایستگاه شاهد خط خود را به سمت پرند تغییر داده و تا انتهای خط پیش بروید.

چجوری از یافت آباد برم پرند؟

ایستگاه آزادگان و یا نعمت آباد را به سمت قائم سوار شوید و در ایستگاه مهدیه، خط خود را به سمت بسیج عوض کنید. سپس بعد از یک ایستگاه در محمدیه پیاده شوید و به سمت کهریزک بروید و در شاهد، خط خود را به شمت پرند عوض کنید.

چجوری از راه آهن برم پرند؟

برای دسترسی از مترو راه‌آهن لازم است سوار قطارهایی شوید که به سمت قائم می‌روند. پس از پیمودن یک ایستگاه از قطار پیاده شده و به سمت پایانه بسیج در خط هفتم بروید. سپس در ایستگاه محمدیه خط خود را به سمت پایانه کهریزک تغییر داده و در ایستگاه شاهد پیاده شوید. در آخر مسیر خود را به سمت پایانه مترو پرند تغییر داده و مستقیم پیش بروید.

چطوری با اتوبوس از تهران بریم پرند؟

از آنجایی که ایستگاه مترو پرند هنوز به بهره‌برداری نرسیده است، اطلاعات دقیقی از تاکسی‌هایی که به این ایستگاه می‌روند وجود ندارد. پس از افتتاح این ایستگاه و مشخص شدن خطوط تاکسیرانی، تمامی اطلاعات را برای شما قرار می‌دهیم.

از تهران تا پرند چند ساعت راهه؟

مسیر تهران تا پرند، حدود ۵۰ کیلومتر است. اگر این مسیر را با اتوبوس، مترو یا تاکسی خطی طی کنیم، حدود ۲ ساعت طول خواهد کشید. علت این امر، ترافیک سنگین جاده تهران-قم است که گاهی اوقات قابل پیش‌بینی نیست.

مترو پرند، در خط ۵ مترو تهران قرار دارد و از ایستگاه شاهد حرکت می‌کند. قطار حومه‌ای تهران-پرند، در هر ساعت، دو بار حرکت می‌کند و مسیر را در حدود ۴۵ دقیقه طی می‌کند.

فاصله ایستگاه آن نیز از تهران حدود ۳۰ کیلومتر است و با خودرو شخصی حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا به این ایستگاه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا