33مدل بلوز گیپور مشکی

بهترین مدل بلوز گیپور مشکی، یکی از شیک‌ترین استایل‌ها برای مهمانی و مراسم است که هرگز تکراری و قدیمی نمی شود. در این مقاله از سرچینجا بیش از 30 مدل از بلوز گیپور مشکی مجلسی، بلوز مشکی برای محرم و … را برای شما آماده کرده‌ایم که می توانید از آنها برای استایل خود ایده بگیرید.

شیک‌ترین مدل بلوز گیپور مشکی

blank blank blank

مدل شومیز محرم با آستین های تور

blank blank

مدل بلوز مشکی شیک کره ای

blank blank blank

مدل شومیز توری و گیپور

blank blank blank

مدل بلوز مشکی گیپور مجلسی زنانه

blank blank blank blank

مدل بلوز مشکی مجلسی کار شده زنانهblank blank blank blank blank blank

جدیدترین مدل بلوز دانتل و گیپور

blank blank blank blank blank

زیباترین مدل شومیز گیپور برای تولد

blank blank blank

blank blank

بهترین مدل شومیز گیپور پوشیده

blank blank

مدل شومیز مشکی با آسیتن گیپور طرح دار

blank blank

انواع مدل لباس مجلسی گیپور

ترکیب پارچه‌هایی مانند ساتن، حریر و کرپ با گیپور جلوه بسیار چشمگیری به لباس مجلسی خواهد داد و ده‌ها مدل لباس طراحی می‌شود. در ادامه به معرفی تعدادی از این مدل‌ها خواهیم پرداخت.

گیپور با گل برجسته

مدل لباس مجلسی با پارچه گیپور گل برجسته یکی از زیباترین مدل‌های حال حاضر است. چشمگیری این مدل به حدی بالا است، که بسیاری از افراد حتی روی لباس عروس خود نیز از مدل گل برجسته استفاده می‌کنند.

گیپور با تور

ترکیب گیپور با تور قدمتی بالا داشته اما همچنان از جذابیت‌هایش کم نشده است. به خصوص اگر لباس انتخابی شما لباس مجلسی گیپور کوتاه باشد.

گیپور با دامن حریر

بلوز دوخته شده با گیپور به همراه دامن بلند از جنس حریر ترکیب بسیار خاصی است. این مدل بیشتر مناسب استایل و فرم بدنی ساعت شنی خواهد بود.

گیپور با ساتن

جنس ساتن به راحتی روی بدن افراد فرم خوبی به خود خواهد گرفت. زمانی که روی ساتن گیپور دوخته شود تن‌خور بسیار بی‌نظیری بدست خواهد آمد.

گیپور در قسمت یقه

همانطور که قید شد می‌توان از گیپور فقط در قسمت‌های خاصی از لباس استفاده کرد. به عنوان مثال می‌توان یقه گرد را روی پارچه گیپور برش زده و به لباس متصل کنیم.

لباس مجلسی گیپور دو تکه

مدل لباس مجلسی گیپور دو تکه مناسب برای خانم‌های خاص پسند است. در این مدل معمولا از دو جنس متفاوت پارچه استفاده خواهد شد و برای ظریف کاری بیشتر از سگگ نیز بهره گرفته می‌شود. این کار جلوه خاصی به لباس زنانه شما می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا